Każdy z nas chce mieszkać w doskonale zaaranżowanym wnętrzu. Z tego powodu niejednokrotnie decydujemy się zatrudnić projektanta, który spowoduje, iż nasze mieszkanie będzie się prezentować jak z obrazka. Jednak jeśli nie możemy sobie pozwolić na taką przyjemność, musimy znaleźć inne rozwiązania. Jednym z nich jest kupno designerskich dodatków, które całkowicie odmienią wygląd naszego domu. Na co zwłaszcza powinniśmy patrzeć?

krzesła w jadalni

Autor: Arto Brick
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością są to designerskie krzesła. Oczywiście możesz kupić normalne taborety, ale nie dadzą one takiego rezultatu – . Krzesła w zdecydowanych barwach oraz oryginalnych kształtach mogą stanowić jedyną ozdobę jadalni. Nie będzie potrzeba nic więcej poza należytym oświetleniem, aby z przyjemnością zjadać wszystkie posiłki. Krzesła takie nie tylko fantastycznie się prezentują, ale są także wyjątkowo wygodne, gdyż projektują je profesjonalni ludzie. Stanowią wręcz ponadczasowe projekty, jakie nigdy nie przestaną być modne. Poza krzesłami dobrze jest rozejrzeć się za mniejszymi dodatkami, takimi jak świeczniki, wazony lub przykuwające uwagę rzeźby. Nie zapominajmy, aby nie przesadzić z ich ilością.

Minimalizm jest zasadą, jaka zawsze się sprawdza nie tylko przy urządzaniu wnętrza, ale także w naszym ubiorze. Doskonale wiesz, iż lepiej prezentujesz się w prostych, klasycznych ubraniach – dlatego trzymaj się tego także „ubierając” mieszkanie. Jeżeli zależy ci na nowoczesnym, lecz także przytulnym mieszkaniu, możesz pomyśleć nad gustownymi firanami oraz zasłonami. Decyduj się na stonowane kolory, a zaszaleć możesz dobierając poduszki lub bieżniki na stół. (obacz: http://bramkor.pl/) można też zapomnieć o dywanach, jakie także dodają mieszkaniu ciepła.

Teraz jednak nie kupuje się już dużych dywanów przykrywających całe podłogi, lecz mniejsze dywaniki, które można położyć przed tapczanem bądź narożnikiem. Ładnie się prezentują, a przy tym są praktyczne, gdyż nie marzniemy w stopy oglądając na wieczór TV. A ostatnim designerskim dodatkiem jest pled w atrakcyjne, geometryczne wzory, który nie będzie zawadzać nawet, gdy zostawisz go na kanapie. Nie zapominaj, żeby każdy z dodatków wykonany był z dobre jakości materiałów. Wyłącznie wtedy twoje mieszkanie będzie prezentować się tak, jak tego oczekiwałeś oraz nie będziesz zmuszony zatrudniać projektanta, aby zachwycić przychodzących do ciebie gości.

Comments are closed.

Post Navigation