Nasz kraj cechuje się dość kiepskim klimatem. Większość roku pojawiają się tu opady, a zazwyczaj jest chłodno. Drażni to z pewnością każdego sportowca, który regularnie uprawia jogging. Zimą potrzebne okazują się bieżnie udostępniane w ocieplanych miejscach. Opłacanie wejściówek na ćwiczenia jednak jest dość kosztowne.

sklep sportowy

Autor: FolsomNatural
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz kraj cechuje się dość kiepskim klimatem. Większość roku pojawiają się tu opady, a zazwyczaj jest chłodno. Drażni to z pewnością każdego sportowca, który regularnie uprawia jogging. Zimą potrzebne okazują się bieżnie udostępniane w ocieplanych miejscach. Opłacanie wejściówek na ćwiczenia jednak jest dość kosztowne.

Wszystkie te problemy zwyciężą stworzenie własnej sali do ćwiczeń. W tym wpisie zaprezentujemy gadżety, które należy kupić, by stworzyć domową siłownię.

idź do...

Autor: Brisbane City Council
Źródło: http://www.flickr.com

Ponadto, uprawianie sportu ma zbawienny wpływ na ludzkie zdrowie, z tego względu każdy sklep sportowy próbuje powiększać proponowany asortyment, by wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów. Jakie artykuły w takim razie wskazane jest kupić do użytkowania domowego?

turysta z plecakiem

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Robiąc przegląd przez mnóstwo różnych producentów, skupimy się dzisiaj na zaopatrzeniu jakie mieści w sobie firma 4F. Ważne jest dodać, iż jednym z filarów działalności tej marki jest promocja sportowego i energicznego trybu życia.

Jest to czołowa polska firma tworząca dobrej jakości odzież i dodatki takie jak plecaki 4F. Działa w podobny sposób na rynku polskim jak i obcym. Jest właścicielem 113 sklepów na terenie całej Polski o całkowitej powierzchni 14 549m2. W teamie młodych, wybitnych i pełnych pasji ludzi dba o to, ażeby nowoczesne technologie szły w parze z funkcjonalnością i najświeższymi stylami sportowego designu. W swoim asortymencie posiada tego rodzaju plecaki 4F jak: miejskie – czyli tzw.

Tornistry na ogół użytkowane w powszednim życiu, wycieczkowe – na krótkie krótkoterminowe wycieczki, z bogatym wyposażeniem tj. ewentualnie stelaż wewnętrzny, pasek na biodra, kieszenie zewnętrzne na trunki, turystyczne – zrobione z niezwykle mocnych artykułów, z przeznaczeniem na dłuższe wycieczki , w większości przypadków posiadają stelaż, rozległy pas biodrowy, przegródkę górną i dolną, komin pozwalający powiększyć objętość plecaka, sporo kieszeni i zamków niezbędnych na przestrzeni wycieczek górskich. Firma 4F posiada również dodatki rowerowe, treningowe czy też takie przeznaczone do wykorzystania codziennego. Dodatkowo, w swojej ofercie posiada ubrania w formie koszulek, kurtek, spodni lub nawet buty. Każdy z pewnością wydobędzie coś dla siebie – czytaj.

Analizy naukowe dowiodły, że idealne dla poprawienia wytrzymałością i zredukowania tkanki tłuszczowej są treningi interwałowe. Zasadzają się one na zmiennym ciężkim i niewielkim wysiłku. W tego typu ćwiczeniu kluczowe jest chwilowe osiągnięcie max pulsu serca, zatem niezbędny okazuje się funkcjonalny pulsometr (http://www.sport-shop.pl/elektronika-pulsometry-c-116.html). Takie urządzenia można wsadzić na rękę jak zegarek i swobodnie kontrolować swój puls w trakcie ćwiczeń. A zatem, siłownia wcale nie jest miejscem stworzonym wyłącznie dla osób które są zainteresowane atrakcyjną sylwetką czy powiększaniem masy mięśniowej. Jeżeli tylko zabierzemy się za to w odpowiedni sposób, to połączymy ją z dowolnymi innymi sportami, uzyskując dzięki temu o wiele lepsze w nich wyniki. Musimy jednak pamiętać o tym, aby z tym nie przesadzić – wielu ludzi zbyt intensywnie ćwiczy na siłowni, co w wielu przypadkach prowadzi do zwykłego przetrenowania, które może nam z kolei uniemożliwić cieszenie się swoimi ulubionymi sportami.

Comments are closed.

Post Navigation