W sieci znaleźć można spisy z stronami www blogów o tematyce wnętrzarskiej. Przede wszystkim są one usystematyzowane wg listy alfabetycznej. Szczególnie warto zerknąć na listy blogów polskojęzycznych, m. in. http://polskie-wnetrza.blogspot.com/, www.blogiwnetrzarskie.pl. Modernizm posiada wiele twarzy i nie musi być zawsze rozumiany identycznie.

wnętrza

Autor: seier+seier
Źródło: http://www.flickr.com

W sieci znaleźć można spisy z stronami www blogów o tematyce wnętrzarskiej. Przede wszystkim są one usystematyzowane wg listy alfabetycznej. Szczególnie warto zerknąć na listy blogów polskojęzycznych, m. in. http://polskie-wnetrza.blogspot.com/, www.blogiwnetrzarskie.pl. Modernizm posiada wiele twarzy i nie musi być zawsze rozumiany identycznie.

Wiele pomieszczeń tego rodzaju można rozpoznać natychmiast po przekroczeniu progu. Wyróżniają się bowiem nietuzinkowymi elementami wyposażenia, które są często typowymi meblami designerskimi. Niemniej jednak modernizm to zazwyczaj minimalizm i właśnie to mocno wyróżnia ten styl. W modernizmie nie znajdziesz zbyt wielu ozdób. W tym wypadku za każdym razem stawia się raczej na mniejszą ilość elementów (przejdź do galerii).

Sesja ślubna w deszczu

Autor: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl

I wcale nie chodzi o to, że artykuły mają zawierać reklamę konkretnej marki.

Zwyczajnie warto prowadzić bloga jako część witryny, gdyż sprzyja to promowaniu w wyszukiwarkach. To znaczy, że strona będzie zajmowała wyższe miejsca w Google i innych wyszukiwarkach, gdyż zawiera dużo ważnych informacji na wybrany temat. Jeśli zajmujesz się tematyką ślubną i masz aktualnie witrynę www, zastanów się, czy nie warto pisać do niej blog. Blog śluby to temat odległy od reklamy internetowej i szczerze mówiąc niewiele osób w branży rozumie, jak bardzo blog może pomóc. Jeżeli więc będziesz go tworzyć, to możesz łatwo wyprzedzić konkurencję w wynikach wyszukiwania. A to wprost przekłada się na większą ilość klientów.

nowocześnie urządzone wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com

Agnieszka, prowadząca bloga, pisze bloga o tematyce life stylowej „ze szczególnym naciskiem na tematykę wnętrzarską”. Posiada na nim zdjęcia gustownie urządzonych wnętrz, ciekawe informacje z imprez, przepisy na D.I.Y. („zrób to sam”) czy obecne trendy w designie. Jej blog to zebranie dużej ilości fotografii i oryginalnych przepisów na oryginalną aranżację mieszkania nie tylko dla dorosłych, ale i dla dziecka. Całość dopełnia przejrzysty layout bloga i łatwa nawigacja. Czasem blogi o wnętrzarstwie piszą profesjonaliści – sprawdź – blogi o tematyce wnętrz.

Tak jest w przypadku bloga Architekt na Szpilkach, robionego przez Katarzynę Antończyk. Pisząca bloga jest architektem wnętrz, jest właścicielem biura projektowania wnętrz. Na blogu, poza wieloma pomysłami znajdziemy fascynujące opowieści z przechadzek po ulicach miast, czy odwiedzin w domach oryginalnych osobowości ze świata artystów, zajrzymy nie tylko do polskich, ale także francuskich, a dokładniej paryskich mieszkań. Dodatkowo znajdziemy ciekawy dział publikacji pod szyldem „Wnętrza filmowe” – znajdziemy tu opisy kilkunastu wnętrz rodem z ekranu kinowego bądź telewizyjnego. Ponadto blog jest w stanie spełniać jeszcze inną funkcję. W ten sposób wykreujesz swój wizerunek jako profesjonalisty. Każdy konsument zda sobie sprawę z tego, że ma do czynienia ze profesjonalistą, wystarczy, ze spojrzy na blog.

Śluby to rozbudowane zagadnienie, które obejmuje dużą liczbę spraw. To także jest dobra informacja z perspektywy pisania bloga. Państwo Młodzi zwykle starają się znaleźć cenne informacje w Internecie. Dzięki temu mogą trafić na Twoje porady, a w konsekwencji również zainteresują się Twoją działalnością. A może właśnie to Ty chcesz brać ślub i rozmyślasz nad tym, gdzie znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania? W takim razie także masz już odpowiedź – wyszukaj blogi firmowe przedsiębiorstw zajmujących się organizacją ślubów.

Comments are closed.

Post Navigation