Trudno Ci znaleźć pracę? Masz chęć bycia samemu sobie sterem i okrętem? Wierzysz, że masz atrakcyjny pomysł na firmę? Odważ się na prywatną działalność! Szczególnie, że osoby planujące otworzenie własnej firmy, mogą być pewni wsparcia pod względem wkładu pieniężnego na rozwój całego przedsięwzięcia. Urzędy pracy oferują dotacje i kredyty na rozwój działalności. Pomysłem godnym uwagi niewątpliwie okaże się firma oferująca utrzymanie terenów zielonych.

drzewa liściaste

Autor: TJO1973
Źródło: http://www.flickr.com

W związku z faktem, że domów jednorodzinnych jak i nieruchomości mających charakter nie-mieszkalny w kraju bez końca przybywa, od pewnego czasu istotnie wzrasta zapotrzebowanie na usługi specjalistycznych firm zajmujących się dbaniem o tereny zielone. Na początek, oprócz odpowiednich pracowników, wymagany będzie cały arsenał narzędzi i akcesoriów. Kosiarka do trawy czy kosa spalinowa to absolutne minimum dla niedużej działalności świadczącej proste usługi. Należy pamiętać nie tylko o cenie ale też wydajności i bezawaryjności używanych sprzętów, w związku z czym nie poleca się zakupów „z drugiej reki”. Piła łańcuchowa to kolejna pozycja na naszej liście. Elektryczna czy spalinowa? Klasyfinarzędzia (pozostałe wiadomości) pił dokonuje się na podstawie ich zasilania. Dobrymi opiniami cieszą się piły spalinowe Nowy Sącz, których podstawowym atutem jest mobilność i trwałość.

pielęgnacja terenów zielonych

Autor: La Citta Vita
Źródło: http://www.flickr.com

Uwzględnienie takich czynników jak moc, waga, długość prowadnicy i poziom hałasu powinno nam pomóc w wyborze tej najlepszej. Oczywistym nabytkiem jest też półciężarówka, z powodu dojazdu do miejsca zlecenia i przewozu potrzebnych narzędzi. Koszt zestawu narzędzi „drobnych” (łopaty, sekatory, drabina, myjka ciśnieniowa Kraków, niezastąpiona w myciu wszelakich sprzętów) (kliknij aby dowiedzieć się więcej) uzależniony jest od profilu działalności firmy. Biorąc pod uwagę ogromny wachlarz świadczonych usług jakie można oferować, trudno jest podać zarówno wiążące ceny tego typu usług, jak też dochodowość interesu. Jedno jest pewne. Branża jest mało konkurencyjna a przy tym stosunkowo nowa jeśli chodzi o polski rynek. Dlatego… Kiedy jak nie teraz?

Comments are closed.

Post Navigation